Celá obrazovka
[Zobrazit / Skrýt nabídky vpravo]

Živě
Tisk

Živé vysílání

Přímý přenos koncertu za Kao Č'-šenga a Falun Gong ze Senátu PČR

Vážení návštěvníci,
tato stránka byla určena pro ty z vás, kteří neměli možnost zúčastnit se osobně koncertu, který se uskutečnil v hlavním sále Valdštejnského paláce - Senátu PČR. Díky společnosti Dial Telecom a.s.(externí odkaz) jste mohli událost sledovat z pohodlí svého domova prostřednictvím živého on-line přenosu. Ten bylo možno zhlédnout zdarma zde na našich stránkách, nebo také na webových stránkách časopisu Respekt(externí odkaz) a Velké Epochy(externí odkaz).

Koncert již proběhl. Záznam celého koncertu si můžete přehrát zde:

Flash player not available.

 

Image
Obhájce Kao Č'-šeng před uvězněním. (The Epoch Times)

Začátek akce byl 27. ledna v 18 hodin a vystoupení účinkujících trvalo do 19:45. Program koncertu byl sestaven ze střídajících se vystoupení violistky Jitky Hosprové v doprovodu klavíristy Štěpána Kose, pěveckých vystoupení Marty Kubišové a čtení úryvků z knihy Kao Č‘-šenga „Za Čínu spravedlivější“ v podání Jana Potměšila. Celým večerem diváky provázela Kateřina Jacques.

Následovalo představení petičního dopisu na podporu vězněného advokáta a pronásledovaných praktikujících Falun Gongu v Číně, pod který se návštěvníci koncertu mohli podepsat. Dopis bude doručen do Evropského parlamentu, Vládě České republiky, Velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze a panu Kao Č‘-šengovi do vězení Ša-ja v provincii Sin-ťiang.

New Tang Dynasty ČR, o.s.

 


Více informací:© 2002–2013 Televize New Tang Dynasty, všechna práva vyhrazena